Malatya Haberleri, Malatya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AB Bakanı Çelik, Londra’ya gidecek

AB Bakanlığının internet sitesinden yer alan duyuruya göre, Bakan Çelik, temaslarda bulunmak üzere Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’ya bir ziyaret gerçekleştirecek. Bakan Çelik, Londra ziyareti çerçevesinde Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson ve Avrupa ve Amerika’dan sorumlu Devlet Bakanı Sir Alan Duncan ile görüşmelerde bulunacak.

Kraliyet Uluslararası İlişkiler Ensititüsü Chatham House’da Avrupa’nın geleceği üzerine bir konferans verecek olan Bakan Çelik, Birleşik Krallık’da İslamofobi konusunda çalışmalar yürüten önde gelen kişilerle de çalışma öğle yemeğinde bir araya gelecek. Londra ziyareti sırasında Birleşik Krallık basın organlarına mülakatlar verecek olan Bakan Çelik, Türkiye-AB ilişkilerindeki son gelişmeler, Türkiye-Birleşik Krallık ilişkileri, Birleşik Krallık’ın AB’den ayrılma süreci, terörle mücadele ve geniş çerçevede işbirliği imkanları hakkında görüş alışverişinde bulunulacak. 

Abdullah Sarica

Bir önceki yazımız olan Adıyaman Valisinin makam aracı sünnet arabası oldu başlıklı makalemizde haber, haberler ve makam aracı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri