Malatya Haberleri, Malatya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Afyonkarahisar Merkezli 8 Ilde Yapılan Fetullahçı Terör Örgütü (Fetö) Operasyonunda, Eski Polis ve…

Afyonkarahisar merkezli 8 ilde yapılan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) operasyonunda, eski polis ve eşlerinden oluşan 13 kişi daha gözaltına alındı. 7 Şubat tarihinde Afyonkarahisar merkezli olarak, Kütahya, İzmir, Denizli, Ankara, Adana, Konya ve Muğla’da yapılan operasyonda haklarında yakalama kararı çıkarılan 33 kişiden 19’u gözaltına alınmıştı. Devam eden operasyonlarda aynı grupta yer aldığı kaydedilen 13 kişi daha gözaltına alındı. Önceden belirlenen adreslere eş zamanlı yapılan baskınlarda terör örgütünün haberleşme programı olan ByLock kullandıkları belirlenen ve daha önce melekten ihraç edilen eski polisler ve eşlerinin gözaltına alındıkları ifade edildi.

Gözaltına alınan şahısların emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenilirken, hakkında yakalama kararı bulunan 1 kişinin ise arandığı bildirildi.

(Gökten Ceylan/)

Bir önceki yazımız olan Afyonkarahisar Merkezli 8 Ilde Yapılan Fetullahçı Terör Örgütü (Fetö) Operasyonunda, Eski Polis ve... başlıklı makalemizde 8, Afyonkarahisar ve Eski hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri