Malatya Haberleri, Malatya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

’Çizginin gücü renklerin dansı’ sergisi

Sanat Danışmanı Hülya Ülkü yönetiminde başlayan resim kursu sonunda 350 resimlik ’Çizginin gücü, renklerin dansı’ adlı resim sergisi,Atatürk Kültür Merkezi fuaye salonunda Biga Belediye Başkanı İsmail Işık’ın katılımıyla açıldı.

Açılışta konuşan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Atatürk Kültür Merkezi’mizi Biga’ya kazandırırken canlı yaşayan bir kültür ve sanat üretim merkezi ortaya çıkarmak istemiştik. Bugün burada bunu başarmış olduğumuzu görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Haftanın 6 günü bin 200 Bigalı hemşerimiz 22 farklı kurstan yararlanmak için Atatürk Kültür Merkezimizi ziyaret ediyorlar. Bugün burada kadınlarımızın ortaya çıkardığı birbirinden güzel eserleri görüyoruz. Tüm Bigalı hemşerilerimi Atatürk Kültür Merkezi’nden yararlanmaya davet ediyorum dedi.

Sanat Danışmanı Hülya Ülkü ise 40 kursiyerin 350 resim çalışmasından oluşan sergide kadın temasını işlendiğini kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’tan öğrencilere “elif gibi dik olun” nasihati başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri