Malatya Haberleri, Malatya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İbrahim Erkal'ın durumunu doktorlar açıkladı! Hayati fonksiyonları artık…

İstanbul Maltepe’deki evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması geçirdiği ortaya çıkan İbrahim Erkal hakkında kritik bir gelişme yaşandı

Ünlü sanatçı İbrahim Erkal hakkında öldüğü yönünde haberler çıkınca yeni açıklama geldi. Eşi Filiz Akgün başında nöbet tutarken gelen haberler de pek iyi değil.

KAN DEĞERLERİNDE DÜZELME VAR AMA…

Sevenleri İbrahim Erkal’ın iyileşmesi için dualar ederken, ünlü sanatçı hakkında sık sık ‘öldüğü’ yönünde söylentiler yayılıyor. Son olarak Erkal’ın beyin ölümünün gerçekleştiği iddiaları ortaya atıldı. İbrahim Erkal’ın tedavisinin gerçekleştirildiği Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi son durum hakkında bilgi verdi.

Doç. Dr. Necdet Sağlam’ın yaptığı açıklaya göre, yapılan tedavi sonucunda sanatçının kan değerlerinde olumlu yönde düzelmeler oldu. Ancak İbrahim Erkal’ın hayati fonksiyonlarında bir düzelme yok artık beklemekten başka şansımız yok da dedi.

Bir önceki yazımız olan İş arayanlara öz geçmiş uyarısı başlıklı makalemizde haber, haberler ve öz geçmiş uyarısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri