Malatya Haberleri, Malatya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tekirdağ’da ‘Malatya Lahmacunu’ tanıtıldı

Tekirdağ’da faaliyet gösteren Malatyalılar Derneği Başkanı Mehmet Barut, her ay düzenledikleri yemekli toplantılarına bu kez Malatya Lahmacunu tanıtmayı ele aldıklarını belirterek, Malatya’da hazırlanan lahmacunu hazırlayarak davetlilere ikram etti.

Tekirdağ Hürriyet mahallesindeki bir pastanede Malatya Lahmacununun tanıtıldığı yemeğe Tekirdağ’ın Malatyalı olan Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Hanlıoğlu, bir süre Yeşilyurt Kaymakamlığı da yapan Tekirdağ Vali Yardımcısı Lütfullah Gürsoy, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Yılmaz, Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Vekili Abdullah Özgür, Defterdar Mehmet Malanlı, Nüfus Müdürü Ali Levent Saygı, Dr. Ali rıza İçel, Yrd.Doç.Dr. Levent Cem Mutlu, İşadamı İrfan İbrahim Albay, Malatyalılar Derneği yöneticileri Sertaç Barut, Nurullah Özer ve Malatya Gazeteciler Cemiyeti Sekreteri ve TSYD Malatya Temsilcisi Vahap Güner katıldı.

Malatyalılar Derneği Başkanı Mehmet Barut, Tekirdağ protokolüne Malatya lahmacununu tanıttıklarını belirterek, bundan böyle de Malatya’nın bir yemeğini toplantılarda tanıtmaya devam edeceklerini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Tüfenkci’nin görevine devam etmesi Malatya’da sevinçle karşılandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri