Malatya Haberleri, Malatya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tekkeköy’de karne heyecanı

Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Hamzalı Gölceğiz Cumhuriyet İlk-Ortaokulu’nda gerçekleştirilen 2016-2017 eğitim-öğretim yılı yıl sonu karne programına Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçe Jandarma Komutan Vekili Ali Ay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya ile şube müdürleri, kaymakamlık daire amirleri ve okul müdürleri katıldı.

Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk ile Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Hamzalı Gölceğiz Cumhuriyet İlk Ortaokulu öğrencilerine karnelerini ve başarı belgelerini kendi elleriyle dağıtarak öğrencilerin heyecanını paylaştılar.

Öğrencilerin ülkenin geleceği, istikbali ve en büyük zenginliği olduğunu vurgulayan Başkan Togar, Bugün bu sıralarda oturan öğrencilerimiz yarınların mimarı olacaklar. Her türlü bilgi birikim ve donanımıyla çağın gereksinimlerine uygun şekilde yetişen evlatlarımız aydınlık Türkiye’nin geleceğidir. Özellikle eğitim-öğretim kalitesinin artması ve fiziki ortamların iyileştirilmesi, yeni okul binalarının yapılması eğitim standartlarını en üst seviyeye ulaştırmıştır. Bu sıralarda eğitim öğretim gören evlatlarımız yarın ülkenin dört bir yanında görev alacaklar ve ülkemizi yönetecekler. Bugün burada 2016-2017 eğitim-öğretim yılını sonlandırmak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Öğrencilerimize karnelerini ve başarı belgelerini vererek heyecanlarına ortak olduk. Mezun olan ve liseye geçen öğrencilerimize yeni okul hayatlarında başarılar diliyorum. Ayrıca tüm öğrencilerimize iyi tatiller diler iken yarıyıl tatillerini kitap okuyarak değerlendirmeleri tavsiyelerimizi ilettik” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar yaza sporla merhaba diyecek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri