Malatya Haberleri, Malatya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tuncelili Kore gazilerine ziyaret

Mazgirt ilçesine bağlı Akpazar beldesinde ikamet eden Kore Gazileri Salih Çetinkaya (85) ve Bekir Sevdiren (88), Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erdal Kuş, İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Sercan Özaydın, Muharip Gaziler Derneği Tunceli Şube Başkanı Mehmet Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Özgür Kırmızıtaş tarafından evlerinde ziyaret edildi. Ziyaret eden heyet, gazi ve onların yakınlarını dinlerken, Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Şehit yakınları ve gazilerin her zaman yanında olduklarını aktaran Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erdal Kuş, “Sık sık ziyaret edip sorunlarını, taleplerini dinliyoruz. Kurum olarak taleplerinin karşılanması için gerekenleri yapacağız” dedi.

İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Sercan Özaydın ise, “Bizim amacımız da gazilerimizin sağlık noktasındaki eksiklerini ve taleplerini not emek. Hizmetlerimiz birlikte devam edecek. Şehit yakınları ile gazilerimizi önemsiyoruz” diye konuştu.

Şehit yakınları da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, talep ve sorunlarını gelen heyete illetti.

Bir önceki yazımız olan Milas’ta yolcu otobüsü vinçle çarpıştı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri